Informacja prasowe

POMOC UKRAINIE !

2022-03-04
POMOC UKRAINIE !

Szanowni Państwo !

W związku z militarną inwazją wojsk rosyjskich na terenie Ukrainy, spółka CONTROL PROCESS  zaangażowana jest w pomoc dla naszych ukraińskich przyjaciół. W obliczu trwającej wojny Ukraina potrzebuje naszej pomocy !

W oddziałach naszej firmy w Krakowie (ul. Obrońców Modlina 16) oraz Tarnowie (ul. Skrzyszowska 6) prowadzone są punkty zbiórki darów dla naszych sąsiadów. Szczegółowe informacje dotyczące akcji pomocy znajdują się pod linkiem: http://controlprocess.pl/?pageId=78  Zachęcamy do zaangażowania się w pomoc i przekazywanie potrzebnych artykułów do punktów zbiórki.                                                                                  

NIE BĄDŻMY OBOJĘTNI, BĄDŻMY SOLIDARNI Z UKRAINĄ !

Z przyjemnością informujemy, że uczyniliśmy kolejny krok - nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Siepomaga i założyliśmy na jej stronie skarbonkę, która jest w całości dedykowana pomocy „Naszym Rodzinom”, które uciekły z Ukrainy przed agresją Rosji. Środki ze zbiórki służyć będą pokryciu kosztów ich utrzymania. Wydatkowane będą bezpośrednio przez fundację na potrzeby beneficjentów (już bez naszego pośrednictwa).

Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat, ale również rozpropagowanie zbiórki wśród Państwa współpracowników, rodzin, przyjaciół i znajomych.

Z góry serdecznie dziękujemy!

 

Powrót
Do górymore