Nagrody i wyróżnienia

Diament Forbesa

Diament ForbesaEdycja 2012

Co roku redakcja miesięcznika "Forbes" opracowuje ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. W tegorocznej edycji spółka Control Process S.A. została uhonorowana prestżzową nagrodą "Frobesa" za swoje wysokie wyniki finansowe i gospodarcze. W całościowym rankingu, pod uwagę brane są wszystkie przedsiębiorstwa posiadające REGON, które w roku ubiegłym osiągnęły przychód co najmniej 5 mln złotych, złożyły sprawozdania finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego oraz spełniają inne kryteria "Forbesa".

Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego BiznesuBusiness Centre Club

W roku 2011 spółka Control Process S.A. za swoje wybitne osiągnięcia po raz trzeci otrzymała nagrodę organizacji Business Centre Club. Jury Konkursu Lider Polskiego Biznesu przyznaje kolejne Diamenty do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu tym firmom, które utrzymały lub poprawiły swoje wyniki finansowe i pozycję na rynku. Nagroda została wręczona w dniu 15 czerwca 2011 roku podczas Wielkiej Gali Business Centre Club na Zamku Królewskim w Warszawie.

Medal Europejski

Medal EuropejskiEdycja XXI

W XXI edycji spółka Control Process S.A. została wyróżniona Medalem Europejskim za System sterowania procesem technologicznym kopalni gazu ziemnego oraz Podziemnych Magazynów Gazu. Nagroda została wręczona przez Business Centre Club w Warszawie. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Jest to kolejne, tego typu wyróżnienie przyznane firmie Control Process S.A.

Medal Europejski

Medal EuropejskiEdycja XX

Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, po raz kolejny przyznała prestiżowe wyróżnienia. Firma Control Process S.A. została nagrodzona Medalem Europejskim za Generalne Wykonawstwo inwestycji we wszystkich gałęziach przemysłu.

Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego BiznesuBusiness Centre Club

Jury Konkursu Lider Polskiego Biznesu Diamenty 2010 zakończyło obrady i przyznało Diamenty tym firmom, które w okresie od otrzymania Złotej Statuetki, utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. W tegorocznej edycji konkursu jednym z uhonorowanych firm jest spółka Control Process S.A. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 26 czerwca na Torach Wyścigów Konnych w Warszawie.

Lider Restrukturyzacji

Lider RestrukturyzacjiEdycja 2009

W 2009 roku po raz pierwszy przeprowadzono konkurs o nagrodę Lidera Restrukturyzacji. Kapituła Nagrody nominowała w tym celu 4 przedsiębiorstwa. Medalami Lidera Restrukturyzacji 2009 wyróżniono m.in. Control Process S.A. za przeprowadzenie przedsiębiorczej restrukturyzacji gwarantującej powstanie i dynamiczny rozwój grupy kapitałowej.

Medal Europejski

Medal EuropejskiEdycja XVIII

W 2009 roku spółka Control Process S.A. została wyróżniona Medalem Europejskim przez Business Centre Club, za działalność w sferze Generalnego Wykonawstwa inwestycji, projektowania, montażu, rozruchu i serwisu instalacji przemysłowych. Celem tego przedsięwzięcia jest m.in. wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski oraz pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Statuetka Lidera Polskiego Biznesu

Statuetka Lidera Polskiego BiznesuBusiness Centre Club

Spółka Control Process S.A. została nagrodzona w XVIII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu 2008. Jury konkursu po zapoznaniu się ze 118 Ankietami Konkursowymi nadesłanymi przez firmy członkowskie, wyłoniło 34 firmy Nominowane do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 10 stycznia 2009 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu.

Medal Europejski

Medal EuropejskiEdycja XVII

Podczas XVII edycji, Business Centre Club wyróżniło spółkę Control Process S.A. Medalem Europejskim za System automatyki i sterowania oczyszczalni ścieków. 

Do górymore