Informacja prasowe

Jubileusz 25-lecia firmy Control Process S.A.

2016-10-31
Jubileusz 25-lecia firmy Control Process S.A.

Grupa Control Process S.A. 7 października 2016 r. w Hotelu Double Tree by Hilton w Krakowie obchodziła uroczystość 25-lecia swojej działalności. Jubileusz ten stanowił nie tylko okazję do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, ale również stał się impulsem do podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów. 

Początki działalności firmy przypadły na czas, gdzie komputery były rzadkością, telefony komórkowe snem przyszłości, a o Internecie nikt jeszcze nie słyszał. Mimo to, z niewielkiej spółki w ciągu ćwierć wieku powstała prężnie działająca Grupa Kapitałowa, realizująca pod klucz strategiczne dla kraju inwestycje przemysłowe. Firma, której marka jest ceniona wśród inwestorów i gwarantuje najwyższą, jakość wykonanych prac. Z dumą można podkreślić, że Control Process od początku swojego istnienia jest jedną z niewielu firm budownictwa przemysłowego w Polsce ze stuprocentowym polskim kapitałem.

Sukcesy na rynku krajowym skłoniły Grupę do spojrzenia szerzej, na rynek światowy, gdzie rodzime rozwiązania przemysłowe są ciekawą alternatywą dla tamtejszych inwestorów.

Wspólnie z właścicielami Grupy i jej pracownikami dotychczasowe działania podsumowali zaproszeni na tę okazję goście, wśród których znaleźli się inwestorzy, reprezentanci władz lokalnych i krajowych, przedstawiciele stowarzyszeń biznesowych i edukacyjnych oraz współpracownicy i partnerzy biznesowi.

Założyciel Grupy i Przewodniczący Rady Nadzorczej, Pan Marian Wiatr oraz Prezes Zarządu, Pan Wojciech Wiatr odebrali wyróżnienia z rąk przedstawicieli świata polityki i biznesu. Stały się one symbolem i dowodem uznania wkładu Grupy Control Process w budowanie i rozwój gospodarki, a zwłaszcza sektorów ropy i gazu, energetyki i ochrony środowiska.

Wyjątkowymi medalami uznania zostali uhonorowani także pracownicy, którzy swoim niezwykłym zaangażowaniem przez lata pomagali w budowaniu pozycji firmy.

25 lat sukcesów Grupy Control Process nie byłoby możliwe bez zaufania, życzliwości i otwartości – wartości, jakimi obdarzyli ją nie tylko inwestorzy, ale i partnerzy biznesowi i pracownicy. 

„To, że warto nam ufać udowadniamy od ostatnich 25 lat. Wierzymy, że Państwa obecność tutaj jest świadectwem, że dobrze odrobiliśmy tę lekcję. I za to serdecznie dziękujemy.” – podsumował obchody Jubileuszu Prezes Zarządu Pan Wojciech Wiatr, wyrażając jednocześnie wiarę w dalszy rozwój i sukcesy Grupy Control Process.

Powrót
Do górymore